درباره ما

حسین غفارپورمن حسین غفارپور صدیقی به همراه تیم حرفه‌ای و با انگیزه در مجموعه آموزشی پلامو، قصد داریم مهارت‌های تکمیلی در حوزه‌های مهندسی و مهارت‌های توسعه فردی را آموزش دهیم که برای دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته‌های مهندسی موثر و مفید واقع شود. هدف این آموزش‌ها، پر نمودن خلاء بین آموزش‌های آکادمیک و علمی با بازار کار حرفه‌ای است و در واقع تکمیل کننده آموزش‌های علمی دانشگاه‌ها و آموزش‌های تخصصی بازار کار است. در واقع پلامو یک پلتفرم آموزش آنلاین برای متخصصان، دانشجویان و علاقمندان مهندسی برق است. توسعه فردی، ارتقای جایگاه اجتماعی و اقتصادی از طریق افزایش دانش علمی و مهارت‌های فنی و کاربردی، از اهداف این سایت است. در پلامو با آموزش‌های مهارت‌محور، شما را برای ارزش‌آفرینی در کسب و کار آماده می‌کنیم.

برای آشنایی بیشتر با زندگی و سوابق کاری من اینجا را کلیک کنید و مقالات علمی منتشر شده در ژورنال‌ها و کنفرانس‌های بین‌المللی و ملی من در این صفحه قرار داده شده است.


:: چشم انداز مجموعه پلامو

در حقیقت پلامو جایی است که کمک می‌کنیم تا جوانان این کشور، با آموزش‌های فنی و علمی بتوانند جایگاه موثر و مفیدی در جامعه برای خود کسب کنند. قصد داریم بخش زیادی از آموزش‌های خود را به صورت رایگان و یا با کمترین هزینه در اختیار شما قرار دهیم تا بتوانیم حتی یک نفر را هم که شده، در شغل مناسب و مفید خود یاری دهیم.

یکی از مشکلاتی که اکثر جوانان و فارغ التحصیلان دانشگاه‌ها با آن روبرو هستند، یافتن شغل مناسب است، شغلی که علاوه بر جایگاه اجتماعی بالا، از نظر اقتصادی نیز بتواند نیازهای آنها را برآورده کند.

بازار کار کنونی کشور، تفاوت اساسی با گذشته پیدا کرده و ساختار این بازار، مبتنی بر علم و فناوری شده است. بنیان‌گذار پلامو حسین غفارپور صدیقی با قریب به سه دهه سابقه کار حرفه‌ای و تخصصی در حوزه مهندسی برق و کامپیوتر و نزدیک به بیست سال تدریس و تحقیق در دانشگاه، سعی دارد یافته‌ها و آموخته‌های خود را به جوانان این مرز و بوم منتقل کند، باشد که بتوانند آینده خود و کشور عزیزمان ایران را بسازند.


:: خدمات پلامو

دوره‌های آموزش غیرحضوری

تیم پلامو تلاش می‌کند در جهت رفع نیازهای آموزشی جامعه و با اتکاء به تجارب خود، محصولات با کیفیت و بی‌نظیری ارائه دهد. همه محصولات آموزشی پلامو، شامل ویدیوهایی با کیفیت بالا، فایل‌های صوتی و اسلایدهای آموزشی است تا مخاطبان بتوانند در هر جایی که دلشان خواست از این دوره‌ها استفاده کنند.


کارگاه‌های حضوری

برگزاری گارگاه‌های آموزشی حضوری با اساتید برجسته و ممتاز حرفه تشکیل می‌شود. به این ترتیب در حضور این اساتید، فرصتی منحصر به فرد برای یادگیری وجود دارد. دوره‌های حضوری تخصصی طوری طراحی شده‌اند که در یک فضای امن و استاندارد مهارت‌ها را تمرین کنید تا به بالاترین کیفیت دست پیدا کنید.


پروفایل کاربری

هر کس که در سایت پلامو ثبت نام کند یک پروفایل کاربری برایش ایجاد می‌شود. برای دسترسی به پروفایل کاربری خود می‌توانید از آیکون سبز رنگ سمت راست بالای صفحه، مطابق شکل زیر استفاده کنید.

با تهیه محصولات سایت، تا هر زمان که بخواهید این محصولات در پروفایل کاربری شما نگهداری شده و می‌توانید از دوره‌های آموزشی خود استفاده کنید. علاوه بر این، از این طریق می‌توانید با مدرسین دوره‌ها، و پشتیبان سایت ارتباط برقرار کرده و اشکالات خود را رفع نمایید. پروفایل کاربری هر فرد، یک کیف پول نیز دارد که با پرداخت بانکی شارژ شده و گاها نیز در مناسبت‌های خاص از طرف مجموعه پلامو، شارژ خواهد شد. راهنمای منوی بخش پروفایل کاربردی در شکل زیر نشان داده شده است.شبکه‌های اجتماعی تخصصی

تیم سوشال مدیای پلامو، سعی می‌کند تخصصی‌ترین شبکه‌های اجتماعی مانند یوتیوب، آپارات، نماشا، تماشا، جعبه، اینستاگرام، تلگرام، واتس‌اپ، لینکدین و توئیتر را برای بهبود مهارت‌های فردی به خوبی مدیریت کند و با قرار دادن محتوای رایگان، کاربردی و جذاب، پیام‌های اصلی رسالت خود را از این طریق در اختیار علاقمندان قرار دهد. حتما از طریق این رسانه‌ها با ما در ارتباط باشید.